Strona Główna  |  Podział godzin  |  Zdjęcia klasowe  |  Nauczyciele  |  Szukaj  |  Dziennik Librus  |  Dla Trzecioklasistów  |  Lista podręczników  |  Laureaci i Finaliści konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY  |  Nowa strona szkoły Czwartek, Październik 19, 2017

Zawody w piłce koszykowej dziewcząt
Dnia 19 listopada 2007r. Odbyły się miejskie zawody w piłce koszykowej dziewcząt w Gimnazjum Nr.4 w Sanoku. Do boju stanęły 3 drużyny: Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 3 i Gimnazjum Nr 4. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Pierwsze dwa mecze wygraliśmy z dużą przewagą natomiast w trzecim meczu zwycięstwo wywalczyła reprezentacja G4. Awans do powaitu wywalczyły dwie drużyny Gimnazjum Nr1 i Gimnazjum Nr 4.
Trzymamy kcióki za kolejne sukcesy!!!

Zawody Szachowe
Dnia 24 października 2007r. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Beata Dudzik IIa, Tobiasz Gibas IIa, Jakub Korzeniowski Ia i Wiktor Orlof IIa, brała udził w miedzyszkolnych zawodach szachowych w gimnazjum nr 4. Wraz z gospodarzami G4 przedostali się do kolejnego etapu, który odbędzie się w Tarnawie Dolnej (zawody na szczeblu powiatowym) Życzemy kolejnych sukcesów!!!

Zawody szachowe
.:ZDJĘCIA:. Dnia 25 października 2007r. Członkowie szkolnego koła szachowego udali się na powiatowe zawody szachowe w Tarnawie Dolnej (przechodząc wcześniej eliminacje). Skład naszej drużyny to: Beata Dudzik IIa, Tobiasz Gibas IIa, Jakub Korzeniowski Ia, Adam Kupliński IIId i Wiktor Orlof IIa. Po zaciętej i pełnej ekspresji walce umysłowej nasza drużyna przedostała się do zawodów na szczeblu rejonowym. Trzymamy kcióki za kolejne sukcesy!!!

Dnia 13 listopada 2007r. O świcie reprezentacja szachowa z naszej szkoły w składzie: Beata Dudzik IIa, Tobiasz Gibas IIa, Jakub Korzeniowski Ia Grzegorz Jędrys IIIa i Wiktor Orlof IIa, wyruszyła na zawody do nieopodal oddalonej miejscowości Wzdów. Po ciężkich zmaganiach uplasowaliśmy się po środku stawki czyli na 5 pozycji. Jednak nie zadowoliło nas to osiągnięcie i zapowiadamy walkę o lokatę w czołówce w przyszłym roku.

Półfinał wojewódzki gimnazjady unihokeja
27.11.2009 w Bukowsku odbył się półfinał wojewódzki gimnazjady unihokeja chłopców. Drużyna Gimnazjum nr 1 po raz kolejny zwyciężyła i zdobyła 1 miejsce awansując do Finału Wojewódzkiego Unihokeja chłopców. Wyniki meczów: G1 - G Iskrzynia 4:1 G1 - G4 S-k 1:0 G1 - G3 Krosno 3:0 G1 - G Humniska 4:0

Powiatowe biegi przełajowe
W dniu 12.09.2009 r. na sanockich Błoniach odbyły się gimnazjalne Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych. Spośród ponad stu startujących uczniów, naszą szkołę reprezentowało 17 dziewcząt i chłopców, z których część zajęła wysokie lokaty. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy startowali w dwóch kategoriach wiekowych – najpierw reprezentanci klas I, a następnie reprezentanci klas II i III. Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I do IV wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Z naszego gimnazjum zakwalifikowało się 5 osób. Najlepsze wyniki reprezentantów naszej szkoły: W kategorii klas I, dziewczęta: Iwona Talarczyk – III miejsce Emilia Szul – IV miejsce W kategorii klas I, chłopcy: Tomasz Dżugan – II miejsce Adrian Bieniek – IV miejsce Adrian Dorosz – V miejsce Szymon Kaczmarski – VIII miejsce W kategorii klas II i III, chłopcy: Maciej Szybiak – III miejsce Szymon Marcinkowski – VII miejsce. Gratulujemy!!!

Powiatowa Gimnazjada Unihokeja
W dniu 9.11.2009r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyła się Powiatowa Gimnazjada Unihokeja (chłopców). Zawody zostały zorganizowane przez pana P. Zagórskiego z Gimnazjum nr 1 Sanok i pana A. Sochę z Gimnazjum nr 4 Sanok. W turnieju brało udział 10 drużyn z powiatu sanockiego. Drużyna naszego gimnazjum po efektownych wygranych znowu zdobyła I miejsce, awansując do dalszych rozgrywek - Półfinału Wojewódzkiego. Wyniki Meczów G-1: 1. G-1 – G. Raczkowa 2:0 2. G-1 – G. Niebieszczany 4:1 3. G-1 – G. Tarnawa D. 3:0 Półfinał G-1 – G. Niebieszczany 6:0 Finał G-1 – G-4 5:0

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZS W LEKKIEJ ATLETYCE
W dniu 24 września 2009r. na stadionie MOSiR w Sanoku odbyły się powiatowe zawody szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce. W biegach na 100, 300, 600 i 1000 metrów oraz w sztafecie 4x100m, a także w skoku w dal, pchnięciu kulą i rzucie oszczepem naszą szkołę reprezentowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Szczególnym sukcesem może poszczycić się uczennica naszej szkoły Ewa Kunik z klasy IIIB, która w pchnięciu kulą zajęła II miejsce, pobijając swój rekord życiowy wynikiem 9,24 m. Również sztafeta dziewcząt z naszego gimnazjum osiągnęła sukces, pokonując rywalki i zdobywając I miejsce w biegu sztafetowym 4x100.

Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych
23 października 2009 roku odbył się Wojewódzki Finał Gimnazjalny w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Z przyczyn losowych z pięciu uczniów naszego gimnazjum, którzy uzyskali awans do finału wojewódzkiego wystartowało tylko dwóch. Na 88 startujących Tomek Dżugan zajął bardzo dobrą 10 lokatę, a Adrian Bieniek został sklasyfikowany 33 miejscu.