POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ
Dodane przez dnia
W dniu 13.03.2007 w Gimnazjum nr 4 odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Uczestniczyło w nich 5 drużyn. Reprezentantki naszej szkoły
w meczach grupowych poradziły sobie z rywalkami bez większych kłopotów. Pewnie wygrały oba mecze bez straty seta. Najpierw pokonując drużyną z Beska, a następnie drużynę z Długiego.
W finale spotkały się z gospodyniami. Pierwszy set tego meczu to prawdziwy horror, który długo będziemy pamiętali!!;) Od początku prowadziliśmy 5:0, 8:2 i 14:7 i już myśleliśmy
o drugim secie, ale chwila nieuwagi i zrobiło się 24:24. Niestety zawodniczki G4 zachowały więcej zimnej krwi i wygrały pierwszego seta na przewagi 27:25. W drugiej części spotkania od początku obie drużyny grały punkt za punkt;. I znów powtórka dramatycznej końcówki, którą tym razem przegraliśmy 25:23. Szkoda i to WIELKA, bo WSZYSTKIE nasze dziewczęta zagrały SUPER. Zabrakło troszeczkę szczęścia niestety taki jest sport :(
A oto skład w jakim wystąpiliśmy: Jola Florczak, Magda Holizna, Małgorzata Rydzik, Ewa Słuszkiewicz, Natalia Duda, Adrianna Baran, Anna Jachimowska, Edyta Florczak.
Opiekun: Maciek Kondyjowski.